ADF LY. PAYPAL,CLICKBANK,FIVERR den Paramızı Nasıl Çekiyoruz.

2013-01-16 01:49:00

İyi Günler 

Değişik internet sitelerinden kazanmaya başladığımızı düşünelim ve bu yazımızda bu sitelerden paramızı nasıl alıcaz konusunu 4 ana site ile açıklayacağız.

  • Birinci olarak ADFLY sitesinden para çekmek bizim elimizde olan bir şey değil.Site eğer kazancınız varsa aylık olarak size otomatik ödeme yapmaktadır. Tek yapmanız gereken PAYPAL hesabınıza ait bilgileri adfly profilinizde tanımlamaktır.Her ayın ilk haftası eğer adfly den kazanmışsanız bu miktar site tarafından paypal hesabınıza otomatik olarak gönderilir ve mailinize bir bilgilendirme e postası gelir aynı bilgi maili paypal dan da gelir.

 

  • İkinci olarak paypal hesabınıza herhangi bir ödeme geldiğinde banka hesabınıza ücretsiz 5-7 iş günü içinde,kredi kartınıza ücretli 5-7 gün içinde paranızı çekebilirsiniz. Tabiki paypal hesabınızın olması ve o hesaba hem bir kart hemde hesap tanımlamanız ve onaylamanız gerekmektedir, Bu konu ile alakalı ayrıntılı bilgiyi INTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZMI ? adlı makalelerimizde, bu bloğun içerisinde bulabilirsiniz.

 

  • Clickbank sitesi Amerika dışında yaşayan üyeleri için 2 değişik ödeme sistemi barındırıyor. Bunlardan birincisi çek ile ve min 100 usd olunca talep ediyorsunuz ki çek in adresinize gelmesi 1 haftayı buluyor geldikten sonra bankaya gidiyorsunuz sizden kaparo olarak 50 tl alıyorlar daha sonra 3-4 hafta paranızın gelmesi sürüyor ve en sonunda havale masrafını da kesiyorlar toplamda 90 tl masrafınız oluyor ve bu rakam sabit yanı 10 bin dolarda olsa 100 dolarda olsa 90 tl masrafınız oluyor.Paranızı bu yolları izleyerek alıyorsunuz. İkinci yol ise hesaba direk havale yöntemi bu yöntem de talep miktarınız minimum 250 usd ve üzeri olmalı.talabi yapıyorsunuz hesap bilgilerinizi profilinize giriyorsunuz ve 3-4 gün içerisinde paranız hesabınıza havale ediliyor. bu yöntem ile de 35 usd masrafınız olmakta sabit masraf miktar az veya çok olması önemli değil.

 

  • Fiverr ise yine paypal ile çalışmaktadır. paranızın miktarı öemsizdir zaten en küçük bir iş tamamladığınızda minimum 4 dolar kazanmış oluyorsunuz paypal e mail adresinizi profilinize giriyorsunuz ve para çek butonu ile fiverr de olan paranızı paypal e sonrada bankanıza havale edebiliyorsunuz masrafı çok az,fiverr daha 3-4 hafta önce sadece fiverr den para çekebilmeniz için kart olayını da aktif hale getirdi bunun için yapmanız gereken kartı sistemden bedava talep etmek ve paypal değil de direk bu kartınıza yatırılmakta para fakat komisyon miktarı bulunduğunuz ülke ve parayı çektiğiniz bankamatiğin bankasına göre değişkenlik göstermektedir.

 

İşte arkadaşlar , bu dört sistem de paranızı nasıl alacağınızı kısaca açıkladım.Resim koyamadım kusura bakmayın ama sormak istediğniz kafanıza takılan bir şey olursa (gözden kaçırdıklarım olabilir) lütfen yazımızın altındaki yorum kısmına sorularınızı sorun mutlaka sizler için yanıtlayacağım. Internetten Para kazandıran en önemli sistemlerden paranızı nasıl çekersiniz işte size kısa öz bilgi.

 

Kolay Gelsin.Bol Kazançlar

Mehmet Gül

 

0
0
0
Yorum Yaz