İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZ MI ? - 2.MAKALE

2013-01-09 12:31:00
İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZ MI ?  - 2.MAKALE |  görsel 1

 

İYİ GÜNLER,

İLK MAKALEMİZDE SİZLERE GERÇEK KAZANÇ SAĞLANAN SİSTEMLERİN LİSTESİNİ VERDİK VE 1. OLARAK CLICKBANK I KISACA ANLATMAYA ÇALIŞTIK.İLK YAZIDA SÖZ VERDİĞİM İÇİN ŞİMDİ YUKARIDA CLICKBANK TAKİ HESAPLARIMDAN BİRİNİN DETAYLARINI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM. 

BU HESABIM 1 VE 9 . MADDELERİN NERDEYSE TAMAMLANMIŞ HALİDİR GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ SİSTEM OTOMATİKLEŞMİŞ VE KAZANÇ DEVAMLI HALE GELMİŞTİR. ŞİMDİ DİKKATİNİZİ VERİN SÖYLEYECEĞİM DOĞRU BİR ŞEYDİR. BU HESAP TAN BİRTANE VEYA DAHA FAZLASI SİZLERİNDE OLABİLİR.SİZİN BU KONUDA HİÇ BİR EKSİĞİNİZ YOK SADECE NEYİ NASIL NE ZAMAN YAPACAĞINIZI BİLMENİZ GEREKİR. İŞTE BU MAKALELERİMİZİN SONUNDA BU KONULARA TAM VAKIF OLACAKSINIZ , OKUMAYA DEVAM EDELİM:). 

2.FIVERR

FIVER 5'LİK DEMEKTİR, İNGİLİZLER AMERİKALILAR BU DEYİMİ GÜNLÜK HAYATTA ÇOKCA KULLANIRLAR, ''VER Bİ BEŞLİK'' DEYİMİ BİZLERDEDE BAZEN KULLANILMAKTADIR. BURDAN YOLA ÇIKARAK DÜZENLENEN BU WEBSİTESİ İNSANLARIN KÜÇÜK BÜYÜK HERTÜRLÜ İŞLERİNİ SANAL ORTAMDA YAPMALARINA YARDIMCI OLARAK YAPTIĞINIZ İŞE GÖRE İLK BAŞLARDA 5 LİK DAHA SONRA İŞ BAŞINA 50-100 VE ÖZEL ANLAŞMALAR SAYESİNDE 1000 -10000 DOLARLAR SEVİYESİNE KADAR İŞLERİ YAPIP PARA KAZANACAĞINIZ BİR SİSTEMDİR.

AKLINIZA GELEBELECEK HERHANGİ BİR İŞİ YAPABİLECEĞİNİZİ SİSTEME DETAYLARIYLA KAYDEDİYORSUNUZ DAHA SONRA İNSANLAR SİZLERE ULAŞIP İŞİ SPARİŞ EDİYORLAR, SİZ YAPACAĞINIZ İŞİN BİTİŞ SÜRESİNİ ZATEN İLK İŞİ KAYDEDERKEN BİLDİRDİĞİNİZDEN BELİRLİ BİR SÜRENİZ OLMUŞ OLUYOR.O SÜRE İÇERİSİNDE ALICILARLA YAZIŞIP TAM OLARAK İSTEDİKLERİNİ VERME KONUSUNDA MÜZAKERE YAPABİLİYORSUNUZ, İŞİ BİTİRİYORSUNUZ ALICI ONAYLIYOR VE PARANIZ HESABINIZA GEÇİYOR, KÜÇÜK İŞLER 5 DOLAR A YAPILIYOR 1 DOLARINI FIVERR SİSTEMİ KOMİSYON OLARAK ALIYOR HER 5 DOLARLIK İŞTE 4 ,10 DOLARLIK İŞTE 8 VS GİBİ PARA KAZANIYORSUNUZ, SATIŞLARINIZ BELİRLİ BİR SEVİYEYE ULAŞTIKÇA YAPACAĞINIZ İŞTEN DOLAYI ALICILARDAN TALEP EDEBİLECEĞİNİZ MAKSİMUM PARA MİKTARI ARTIRILIYOR, SATICI SEVİYESİ DİYE BİR OLAY VAR BU SİSTEMDE VE 1. SEVİYE 2. SEVİYE 3. SEVİYE OLARAK SİZ YÜKSELDİKÇE POTANSİYEL ALICILARDAN KAZANMA MİKTARINIZ ARTIYOR. BU SİSTEMLE ALAKALI OLARAKTA KANIT TABLOMUZU BURDAN PAYLAŞICAZ,

DEVAMI GELİYOR..........................

 

 

0
0
0
Yorum Yaz