İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZ MI ? - 4.MAKALE-AMAZON

2013-01-18 23:21:00
İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZ MI ? - 4.MAKALE-AMAZON |  görsel 1

İYİ GÜNLER

İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZMI ADLI YAZI DİZİMİZİN 4. MAKALESİ AMAZON.COM İLE ALAKALIDIR. AMAZON SİTESİNİ KULLANARAK NASIL PARA KAZANACAĞINIZI ANLATACAĞIZ. 

BU VE BUNA BENZER SİTELERİN BİRKAÇ ÇEŞİT PARA KAZANDIRMA SİSTEMLERİ MEVCUTTUR BUNLAR:

1-SATIŞ ORTAĞI OLURSUNUZ, SİZE AİT ÖZEL LİNKİ HERYERDE PAYLAŞIRSINIZ VE ALICILAR O LİNK İLE SİSTEME GİRER VE ALIŞVERİŞ YAPARLARSA KOMİSYONUNUZ HESABINIZA ÖDENİR.

2-KENDİNİZE AİT ÜRÜNLER VAR İSE ONLARIN SATIŞINI SİTEDE MAĞZA AÇARAK YAPABİLİRSİNİZ.

3-BAŞKALARINA AİT ÜRÜNLER VARSA ONLARI YİNE BU SİTEDE SATABİLİRSİNİZ,

4-KENDİNİZE AİT BLOG VEYA SİTE VARSA AMAZON HESABINIZDAKİ A-STORE BÖLÜMÜNDEN A STORE LİNKİNİZİ ELDE EDERSİNİZ. BUNU YAPARKEN SİSTEM SİZE HANGİ ÜRÜNLERİ SATMAK İSTİYORSANIZ SİTEDEN SEÇMENİZİ SAĞLAR VE BİR KOD VERİR O ODU BLOG VEYA SİTENİZE HTML KOD OLARAK GİRDİĞİNİZDE AMAZONDAKİ MAĞZANIZ OTOMATİK OLARAK SİTENİZDE GÖRÜNÜR VE BU ŞEKİLDE DE KAZANIRSINIZ.

AMAZON , E BAY, GİTTİGİDYOR,HEPSİBURADA GİBİ SİTELERİN ÇALIŞMA PRENSİBİ AŞAĞI YUKARI AYNIDIR.BU SİTELERDEN BİRİNE KAYIT OLUN AMA BEN AMAZONU TAVSİYE EDİYORUM ÇÜNKÜ BİR ÇOK OPSİYON VE ÜRÜN VAR,TABİKİ AMAZONDAKİ ÜRÜNLER DAHA ÇOK AMERİKA VE AVUSTRALYA KITASINDAKİ İNSANLARIN DAHA ÇOK ALIŞVERİŞ YAPTIĞI BİR SİTEDİR.

BU YAZIMIZI BİRAZ KISA TUTUYORUM FAZLA AYRINTIYA GİRMİYORUM DAHA İLERİKİ ZAMANLARDA HER BİR SİTEYİ AYRINTILI İNCELEYECEĞİMİZ MAKALELERİ BURAYA YAZICAM. BU SİTELERİ KULLANARAK AYLIK 10 BİNLERCE DOLAR KAZANAN İNSANLARI TANIYORUM.BİZ DE BİRŞEYLER KAZANIYORUZ İŞTE. AMA BU SEVİYEYE GELENE KADAR ÖĞRENMEMİZ GEREKEKN BİR ÇOK ETKEN OLDUĞUNU UNUTMAYIN. 

BENİM BLOĞUMDAKİ PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ ASLA KOLAY PARA KAZANMA VAATLERİYLE KARIŞTIRMAYIN Kİ SAHTE SİTEMLERDİR ONLAR, BU DENLİ PARA KAZANACAKSINIZ VE BU ÇOK KOLAY OLACAK YOK BÖYLE BİR ŞEY VAR DİYEN YALAN SÖYLER. 

SİZLERE BURDA İŞLERİN KOLAY TARAFLARINI GÖSTERİCEZ.VE PARA KAZANMANIN TADINA VARACAKSINIZ .ZATEN İLK PARANIZI NETTEN KAZANDIKTAN SONRA BU BİR HASTALIK GİBİ VÜCUDUNUZA YAYILARAK SİZİ ELE GEÇİRECEK VE DAHA ÇOK ÇALIŞACAKSINIZ. BELİRLİ BİR SÜRE SONRA SİSTEMİNİZ OTURMUŞ OLACAK VE ARTIK BAZI ŞEYLERİN ALTYAPISINI KURDUĞUNUZ İÇİN KAZANÇLAR BİR NEVİ OTOMATİKLEŞECEK.O GÜNE KADAR SABIRLA ÇALIŞMALISINIZ.

İYİ GÜNLER,

0
0
0
Yorum Yaz