İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZ MI ? - 6.MAKALE-İNTERNET SİT

2013-01-22 04:46:00
İNTERNETTEN HALA PARA KAZANAMADINIZ MI ? - 6.MAKALE-İNTERNET SİT |  görsel 1

İYİ GÜNLER

BUGÜNKÜ YAZIMIZDA SİZLERE BİR İNTERNET SİTESİNE SAHİP OLARAK NE TÜR VE HANGİ YOLLARLA PARA KAZANABİLECEĞİNİZ KONUSUNDA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

ÖNCELİKLE BİR İNTERNET SİTESİ KURMAK HER HANGİ BİR AMAÇ İÇİN BİR BİNA YAPMAYA BENZER. GERÇEK HAYATTA YAPACĞIMIZ BİNAYI NE İÇİN KULLANACAKSAK ONA UYGUN YAPARIZ SANAL DÜNYADADA YAPACAĞIMIZ SİTE AYNI MANTIK GÜDÜLEREK YAPILMALIDIR.

YAZIMIZIN DİLİNİ OLAYDAN HİÇ ANLAMAYAN İLE AZ ÇOK ANLAYAN İNSANLARIN SEVİYELERİNE UYGUN OLARAK KULLANACAĞIZ.

ÖNCELİKLE ŞUNU BİLDİRMEK İSTERİM Kİ İNTERNETTE YAPTIĞINIZ HER TÜRLÜ SİTE DEN PARA KAZANMAK MÜMKÜNDÜR EVET YANLIŞ DUYMADINIZ. HER TÜRLÜ SİTE SİZE PARA KAZANDIRABİLİR.ADECE NE YAPMAK İSTEDİĞİNİZE KARAR VERMELİSİNİZ.

ÖNCELİKLE ŞUNA KARAR VERELİM SİTEMİZ NE HAKKINDA OLACAK. ? BU ÖNEMLİ KARARI ALIRKEN BAŞVURACAĞIMIZ KENDİ DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİZ OLMALI. TUTKU İLE BIKMADAN USANMADAN İLGİ DUYDUĞUMUZ BİR KONU VARSA İŞTE O KONU HAKKINDA BİR SİTE YAPARSAK HEM BIKMAYIZ HEMDE ÇALIŞIYOR SAYILMAYIZ,ZEVKLE SİTEMİZİ YAPAR VE TUTKU İLE DEVAM ETTİRİRİZ.

BU KONUDAKİ KATEGORİLER VE ALT KATEGORİLER O KADAR ÇOKTUR Kİ BURDA SAYMAKLA BİTİREMEYİZ. ÖRNEĞİN İNSANLARIN SİTENİZE GİREREK BİR ÜRÜN SATIN ALABİLECEKLERİ BİR SİTE YAPABİLİRSİNİZ VEYA ÖNEMLİ KONULARDA TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞACAĞINIZ BİR SİTEDE OLABİLİR. ARKADAŞLIK SİTESİ OLABİLİR. SAĞLIK İLE İLGİLİ OLABİLİR. VS VS BU LİSTE UZAR GİDER.O NEDENLE SİZ KENDİ İSTEDİĞİNİZ BİR KONUDA SİTENİZİ KURUN.UNUTMAYIN ÖNEMLİ OLAN İLK ŞEY PARA KAZANMAK DEĞİL NE YAPMAK İSTEDİĞİMİZİ BELİRLEMEK VE O YAPMAK İSTEDİĞİMİZ ŞEYİ TAM ANLAMIYLA YAPABİLMEKTİR. PARA ZATEN KENDİLİĞİNDEN GELİR, PARAYI ASLA KOVALAMAYIN BAŞARIYI KOVALAYIN PARA SİZE ZATEN YETİŞİR.

SİTE TİPİ OLARAK BİNLERCE TARZ OLDUĞU İÇİN BEN SADECE HAL HAZIRDA KENDİMİN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIM BİR PROJE OLAN,YAŞADIĞIM BÖLGEYE HAS BAZI ÜRÜNLERİN SATIŞININ YAPILACAĞI İNTERNET SİTESİNİN KURULUMU VE BAŞTAN SONA YAPILMASI GEREKEN BÜTÜN DETAYLARINI BURADA ANLATIRSAM ZATEN SİZ OKUYUCULARIMDA KENDİNİZLE ALAKALI OLARAK BİR FİKİR EDİNİR VE KENDİ YOLUNUZU BULURSUNUZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

BUNDAN DOLAYI KAPADOKYA BÖLGESİNE HAS VE YABANCILARA YANİ TÜRKİYE DIŞINA HİTAP EDECEK BİR SİTE KURMAK BU SİTEDE HALI,KİLİM,ÇANAK,ÇÖMLEK,SERAMİK VE DEĞERLİ TAŞ SATILACAĞINI DÜŞÜNELİM.

EVET BİRKAÇ KATEGORİDE ÜRÜN SATACAĞIMIZ BİR SİTE KURUYORUZ.İLK ÖNCE TEMEL STRATEJİLERİMİZİ BELİRLEMELİ SİTEYİ DAHA KURMADAN KAFAMIZDA YANİ HAYALİMİZDE KURMALIYIZ.İÇİNDE NELERİN NE TARZDA OLMASI GEREKTİĞİNİ HAYAL EDELİM Kİ GERÇEĞE DÖNÜŞEBİLSİNLER.

ÖNCELİKLE SİTE MİZE BİR İSİM SEÇELİM, ÖRNEĞİN ADRESİMİZ. WWW.CAPPAPRO.COM OLSUN, İSİMTESCİL.NET ADRESİNDEN SİTE ADIMIN BAŞKASI TARAFINDAN ALINIP ALINMADIĞINI KONTROL EDİYORUM,ALINMADIĞINI DÜŞÜNELİM VE EVET HEMEN İSİMTESCİL DEN HESAP AÇARAK YILLIK AZ BİR MİKTAR ÖDEYEREK İSİM HAKKINI SATIN ALIYORUM. SİTEMİZİN İSMİ ARTIK BİZİM VE ŞİMDİ HOSTİNG ALMALIYIZ. HOSTİNG SİZİN SANAL ORTAMDAKİ DEPONUZDUR. BÜTÜN BİLGİLERİNİZ VE SİTENİZ KONTROL PANELİ YÖNETİCİ SEÇENEKLERİ HEPSİ HOSTİNG HİZMETİNDEDİR. ONU DA YILLIK YAKLAŞIK 50 TL GİBİ BİR ÜCRETLE SATIN ALIYORUZ DEĞİŞİK SEÇENEKLER MEVCUT ALAN ADI AYLIK TRAFİK ALAN BÜYÜKLÜĞÜ VS VS ÖZELLİKLERE BAĞLI OLARAK FİYATLAR DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEKTEDİR.BU KONU DA DA RESELLERHOSTING.COM SİTESİNİ TAVSİYE EDİYORUM.

İSİM VE HOSTİNG TAMAM ŞİMDİ HOSTİNGİ SATIN ALDIĞIMIZ İNTERNET SİTESİNDEN YÖNETİCİ PANELİNE GİREREK SİTEMİZİN DİZAYNINI YAPIYORUZ BU KONU TAMAMEN KULLANICININ KİŞİSEL YARATICILIĞYLA ALAKALIDIR.SİTEMİZİ KURDUK ÜRÜNLERİMİZİ KATEGORİLERİMİZİ YERLEŞYİRDİK.

BUNDAN SONRA YAPMAMIZ GEREKEN SİTEMİZE TRAFİK SAĞLAMKTIR.ZİYARETÇİ DEMEK POTANSİYEL MÜŞTERİ DEMEKTİR. 

YAZIMIZ KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEK....

0
0
0
Yorum Yaz